Zlewozmywaki wpuszczane

Szukanie zaawansowane
Nazwa produktu : Material:
Kolekcja: Kolor/Wykończenie powierzchnii
Strona komory: Typ zabudowy :
Szerokość szafki: Liczba komór:


CRYSTALIX

Zlewozmywaki Crystalix uwolnią Państwa kreatywność. Zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy oczekują nie tylko bezkompromisowej jakości, ale również najnowocześniejszego wzornictwa. Zlewozmywaki Crystalix są dostępne w trzech różnych modelach i dwóch kolorach szkła – biały i czarnym. Są produkowane z najwyższej jakości stali nierdzewnej o ponadstandardowej grubości i hartowanego szkła o grubości 10 mm. Ich podstawową cechą jest mały promień zaokrąglenia między ścianami komory (10 mm), co w połączeniu z 200 mm głębokością zlewozmywaka znacząco zwiększa objętość komory. Hartowanie szkła poprawia jego właściwości mechaniczne poprzez zwiększenie odporności. To wszystko sprawia, że zlewozmywaki Crystalix są bardzo funkcjonalne i trwałe, a jednocześnie mają bardzo nowoczesny wygląd. Niezwykle mały promień zaokrąglenia komory w połączeniu z dużą głębokością tworzą bardzo komfortową przestrzeń do pracy.


KOLEKCJA MONARCH

Każda kuchnia zasługuje na wspaniały zlewozmywak. Oferta marki Alveus powiększyła się o kolekcję zlewozmywaków kuchennych Monarch, dostępnych w trzech odcieniach stalowej powierzchni. Państwa kuchnia może zalśnić blaskiem złota, miedzi lub antracytu. Metaliczny połysk zlewozmywaka doda kuchni tajemniczości. Dzięki zastosowaniu specjalnej natryskowej technologii każdy zlewozmywak jest niepowtarzalny. Atrakcyjność i funckjonalność zlewozmywaka uzupełniają dostarczone w komplecie akcesoria, takie jak drewniana lub szklana deska do krojenia lub wkładka ociekowa ze stali nierdzewnej. Zlewozmywaki z kolekcji Monarch doskonale uzupełniają baterie Alveus ze standardowej oferty.


VISION

Zlewozmywaki Vision to właściwie małe kuchnie pełne nowych możliwości. Ich projekt jest dopasowany do wymagań nowoczesnych kucharzy, którzy oczekują maksymalnej funkcjonalności i wygody. Duże komory i ociekacz sprawiają, że mycie i suszenie naczyń jest dużo łatwiejsze. Zlewozmywaki Vision charakteryzuje dodatkowa powierzchnia ociekowa z osobnym odpływem, gdzie mogą Państwo odkładać gąbkę lub wylewać płynne resztki. Zlewozmywaki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby woda ze wszystkich powierzchni ociekowych spływała w kierunku odpływu, a jego funkcjonalność zwiększa dodatkowo funkcja regulowanego odpływu. Zlewozmywaki wykonane są z wytrzymałej stali nierdzewnej o ponadstandardowej grubości, co gwarantuje ich trwałość i wieloletnie użytkowanie. Kształt krawędzi ułatwia czyszczenie i zachowanie wysokiego poziomu higieny. Atrakcyjność i funkcjonalność zlewozmywaków uzupełniają dostarczone w komplecie akcesoria (drewniana deska do krojenia, wkładka ociekowa, korek automatyczny).


PRAKTIK

Nowoczesne linie zlewozmywaków Praktik to dotyk estetyki i funkcjonalności w kuchni. Produkty charakteryzują się dużymi i głębokimi komorami (do 260 mm), co sprawia, że praca w kuchni staje się znacznie łatwiejsza. Rodzina zlewozmywaków Praktik składa się z sześciu modeli. Mogą Państwo wybierać spośród zlewozmywaków o różnej liczbie komór, z ociekaczem lub bez, o różnych kształtach i wymiarach. Modele z ociekaczem są odwracalne i mogą być zainstalowane z komorą po prawej lub lewej stronie. Szeroka gama akcesoriów zapewnia wyjątkową funkcjonalność i wykorzystanie powierzchni roboczej w kuchni.PIXEL

Swoją wyjątkowość zlewozmywak Pixel zawdzięcza rozmiarowi komory, oryginalnie zaprojektowanemu ociekaczowi oraz dopasowanej desce do krojenia, która współpracuje ze wszystkimi modelami kolekcji. Deska może być używana na ociekaczu lub jako przykrycie dużej komory. Duża komora ma głębokość 190 mm, a ociekacza można używać do suszenia naczyń szklanych oraz większych i mniejszych garnków. Wszystkie modele Pixel są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej o strukturze Satyna i Mikrolen i z pewnością dodadzą elegancji Państwa kuchni.


CUBO

Zlewozmywaki Cubo to nowoczesny, minimalistyczny styl. Są wykonane z Algranitu – wysokiej jakości kompozytu. Występują w aż ośmiu różnych modelach i szerokiej palecie kolorystycznej. Głębokie komory (głębokość dużej komory do 230 mm, głębokość małej do 151 mm) w połączeniu z niewielkimi promieniami zaokrąglenia zapewniają dużą pojemność i zwiększoną funkcjonalność. Zlewozmywaki Cubo charakteryzują się prostymi liniami i gładką powierzchnią, co ułatwia czyszczenie i utrzymanie higieny.
Pomocne w kuchni będą również akcesoria doskonale dopasowane kształtem do zlewozmywaka. Deska do krojenia z drewna bukowego jest starannie zaprojektowana i funkcjonalna. Dodatkowo zlewozmywak jest wyposażony w dwie wkładki ze stali nierdzewnej dostępne w wersji płytszej lub głębszej, które ułatwią suszenie umytych kubków, szklanek, warzyw lub obieranie owoców.


FUTUR

Zlewozmywaki z kolekcji Futur wyróżniają się zaokrągleniami komór i ociekacza, podkreślając indywidualny charakter Państwa kuchni. Dostępne są w ośmiu modelach wykonanych ze stali nierdzewnej lub kolorowych kompozytów. Komory we wszystkich modelach charakteryzują się ponadstandardową głębokością (195 mm). Wszystkie zlewozmywaki Futur są w standardzie wyposażone w syfony z korkami automatycznymi pop-up, a niektóre dodatkowo mają w standardzie wkładki ociekowe ze stali nierdzewnej. Modele ze stali nierdzewnej dostępne są w wykończeniu Satyna, Len lub Mikrolen i doskonale pasują zarówno do tradycyjnych jak i nowoczesnych kuchni.


FUTUR ALGRANIT

Zlewozmywaki z kolekcji Futur Algranit wyróżniają się zaokrągleniami komór i ociekacza, podkreślając indywidualny charakter Państwa kuchni. Dostępne są w czterech modelach w różnych kolorach kompozytu. Komory we wszystkich modelach charakteryzują się ponadstandardową głębokością (200 mm). Wszystkie zlewozmywaki są w standardzie wyposażone w syfony z korkami automatycznymi pop-up, a niektóre mają w zestawie wkładki ociekowe ze stali nierdzewnej. Algranit jest dostępnych w ośmiu kolorach i pięknie wkomponuje się w wystrój kuchni zarówno tradycyjnych jak i nowoczesnych.


LINE

Najnowsza kolekcja zlewozmywaków Line o nowoczesnym wzornictwie i czystych liniach wprowadza innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania, które wykraczają poza czynność samego zmywania. Dzięki licznym i różnorodnym akcesoriom zlewozmywaki Line sprawiają, że praca w kuchni staje się prosta i przyjemna. Rozwiązania funkcjonalne dotyczące zmywania i przygotowywania posiłków typowe dla zlewozmywaków z najwyższej półki przeznaczonych dla najbardziej wymagających użytkowników stały się teraz dostępne w przystępnych cenach. Zestaw Comfort zawiera w standardzie szeroki wybór akcesoriów takich jak stalowa wkładka lub taca ociekowa, deska do krojenia ze szkła oraz korek automatyczny pop-up. Wszystkie wkładki i tace ociekowe współpracują zarówno z dużą jak i z małą komorą, a dużą deskę do krojenia można swobodnie przesuwać wzdłuż powierzchni całego zlewozmywaka lub dużej komory. Wybór różnych akcesoriów dodatkowych jest łatwy i może być dopasowany do Państwa potrzeb. Mogą Państwo wybierać spośród dziewięciu różnych modeli. Niektóre z nich są oznaczone symbolem plusa (+) oznaczającym większą głębokość małej komory, a niektóre symbolem FS, co oznacza modele montowane na równi z powierzchnią blatu i wpuszczane o płaskich krawędziach, co daje głębsze komory. Zlewozmywaki Line są wykonane z wysokiej jakości stali w wykończeniu Satyna, Len i Mikrolen.


LUX Algranit

Zlewozmywaki Lux są wykonane z wysokiej jakości kompozytu o nazwie Algranit i występują w ośmiu różnych kolorach. Ich wielką zaletą jest rozmiar komory, który w połączeniu z małym promieniem zaokrąglenia znacząco zwiększa jej objętość. Zlewozmywaki wyróżniają się również funkcjonalnie zaprojektowanym ociekaczem, który umożliwia szybki odpływ wody oraz mycie i suszenie dużych naczyń. Gładka powierzchnia zlewozmywaka jest łatwa do czyszczenia i bardzo higieniczna. Zlewozmywaki można uzupełnić o akcesoria dodatkowe, np. drewnianą deskę do krojenia, która idealnie pasuje do kształtu zlewozmywaka.


ELEGANT

Zlewozmywaki kolekcji Elegant pasują niemalże do każdej kuchni, a ich klasyczne wzornictwo jest ponadczasowe. Do wyboru mają Państwo różne rozmiary i konfiguracje komór z ociekaczem lub bez. Duża komora ma ponadstandardową głębokość 190 mm, a mała 140 mm. Zlewozmywaki są dostępne w sześciu modelach wykonanych ze stali nierdzewnej w wykończeniu Satyna, Len i Mikrolen z wieloma akcesoriami do wyboru.


DOTTO

Urozmaiciliśmy tę tańszą rodzinę zlewozmywaków. Połączyliśmy proste wzornictwo z nowoczesnym i stworzyliśmy proste, lecz współczesne zlewozmywaki. Cechą szczególną modelu Dotto 20 jest położenie małej komory po zewnętrznej stronie zlewozmywaka. Kolekcja Dotto jest wykonana ze stali nierdzewnej w wykończeniu Satyna.


FORM

Kolekcja Form charakteryzuje się przyjemnymi, organicznymi kształtami i czystymi liniami. Okrągłe komory i ociekacze są funkcjonalne i łatwe w czyszczeniu. Zlewozmywaki Form są dostępne w pięciu różnych modelach w dwóch różnych wykończeniach stalowej powierzchni – Satyna i Len. Można je uzupełnić wieloma różnymi akcesoriami.


BASIC

Kolekcja Basic to podstawa oferty marki Alveus i jednocześnie propozycja najniższa cenowo. Mogą Państwo wybierać pomiędzy zlewozmywakami jedno- lub dwukomorowymi z ociekaczem lub bez, w dwóch różnych rodzajach wykończenia stalowej powierzchni – Satyna lub Len. Można je uzupełnić wieloma różnymi akcesoriami.


Strony na alveus.pl użytkowania domen.
Nie zgadzam się