Zlewozmywaki wpuszczane o płaskich krawędziach

Szukanie zaawansowane
Nazwa produktu : Material:
Kolekcja: Kolor/Wykończenie powierzchnii
Strona komory: Typ zabudowy :
Szerokość szafki: Liczba komór:


Stylux

Alveus STYLUX

The kitchen has grown into focal point of modern interiors, becoming the heart of family life and a place where the most important family ties are woven.

ALVEUS will warm your heart with STYLUX, the new family of kitchen sinks, which belongs to the very top of contemporary design solutions. You can choose amongst seven fabolous sink models of different dimensions that are built from CrNi 18/10 grade stainless steel in 1 mm thickness, and enhanced by a wide range of innovative and stylish accessories.With their accomplished detail and precize finish, the Stylux sinks will impress even the most demanding user.

The sink's unique and recognisable character is matched by square POP-UP button.
The radii of only 10 mm and the bowl depths of 200mm create additional space for more comfortable sink use and allow for simpler cleaning and consequently higher degree of hygiene.


KOLEKCJA MONARCH

Każda kuchnia zasługuje na wspaniały zlewozmywak. Oferta marki Alveus powiększyła się o kolekcję zlewozmywaków kuchennych Monarch, dostępnych w trzech odcieniach stalowej powierzchni. Państwa kuchnia może zalśnić blaskiem złota, miedzi lub antracytu. Metaliczny połysk zlewozmywaka doda kuchni tajemniczości. Dzięki zastosowaniu specjalnej natryskowej technologii każdy zlewozmywak jest niepowtarzalny. Atrakcyjność i funckjonalność zlewozmywaka uzupełniają dostarczone w komplecie akcesoria, takie jak drewniana lub szklana deska do krojenia lub wkładka ociekowa ze stali nierdzewnej. Zlewozmywaki z kolekcji Monarch doskonale uzupełniają baterie Alveus ze standardowej oferty.


QUADRIX

Zlewozmywaki Quadrix pozwalają na wielką swobodę twórczą w kuchni. Prostota formy i inspiracja najnowszymi trendami sprawiają, że zlewozmywaki Quadrix spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Kolekcja składa się z pięciu modeli o różnych wymiarach, które można łączyć z sobą w dowolny sposób. Zlewozmywaki są produkowane z najwyższej jakości stali nierdzewnej o ponadstandardowej grubości. Ich podstawową cechą jest mały promień zaokrąglenia między ścianami komory (10 mm), co w połączeniu z 200 mm głębokością zlewozmywaka znacząco zwiększa objętość komory. Typ instalacji (podbudowa) sprawia, że blat roboczy jest umieszczony powyżej krawędzi komory, co znacząco zwiększa powierzchnię pracy. Zlewozmywaki Quadrix są również dostępne w wersji do montażu na równi z blatem oraz jako zlewozmywaki wpuszczane. Niektóre typowe konfiguracje komór są pokazane na końcu prezentacji, aby ułatwić Państwu dokonanie wyboru.


VISION

Zlewozmywaki Vision to właściwie małe kuchnie pełne nowych możliwości. Ich projekt jest dopasowany do wymagań nowoczesnych kucharzy, którzy oczekują maksymalnej funkcjonalności i wygody. Duże komory i ociekacz sprawiają, że mycie i suszenie naczyń jest dużo łatwiejsze. Zlewozmywaki Vision charakteryzuje dodatkowa powierzchnia ociekowa z osobnym odpływem, gdzie mogą Państwo odkładać gąbkę lub wylewać płynne resztki. Zlewozmywaki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby woda ze wszystkich powierzchni ociekowych spływała w kierunku odpływu, a jego funkcjonalność zwiększa dodatkowo funkcja regulowanego odpływu. Zlewozmywaki wykonane są z wytrzymałej stali nierdzewnej o ponadstandardowej grubości, co gwarantuje ich trwałość i wieloletnie użytkowanie. Kształt krawędzi ułatwia czyszczenie i zachowanie wysokiego poziomu higieny. Atrakcyjność i funkcjonalność zlewozmywaków uzupełniają dostarczone w komplecie akcesoria (drewniana deska do krojenia, wkładka ociekowa, korek automatyczny).


LINE

Najnowsza kolekcja zlewozmywaków Line o nowoczesnym wzornictwie i czystych liniach wprowadza innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania, które wykraczają poza czynność samego zmywania. Dzięki licznym i różnorodnym akcesoriom zlewozmywaki Line sprawiają, że praca w kuchni staje się prosta i przyjemna. Rozwiązania funkcjonalne dotyczące zmywania i przygotowywania posiłków typowe dla zlewozmywaków z najwyższej półki przeznaczonych dla najbardziej wymagających użytkowników stały się teraz dostępne w przystępnych cenach. Zestaw Comfort zawiera w standardzie szeroki wybór akcesoriów takich jak stalowa wkładka lub taca ociekowa, deska do krojenia ze szkła oraz korek automatyczny pop-up. Wszystkie wkładki i tace ociekowe współpracują zarówno z dużą jak i z małą komorą, a dużą deskę do krojenia można swobodnie przesuwać wzdłuż powierzchni całego zlewozmywaka lub dużej komory. Wybór różnych akcesoriów dodatkowych jest łatwy i może być dopasowany do Państwa potrzeb. Mogą Państwo wybierać spośród dziewięciu różnych modeli. Niektóre z nich są oznaczone symbolem plusa (+) oznaczającym większą głębokość małej komory, a niektóre symbolem FS, co oznacza modele montowane na równi z powierzchnią blatu i wpuszczane o płaskich krawędziach, co daje głębsze komory. Zlewozmywaki Line są wykonane z wysokiej jakości stali w wykończeniu Satyna, Len i Mikrolen.


Strony na alveus.pl użytkowania domen.
Nie zgadzam się