Komory podwieszane

Szukanie zaawansowane
Nazwa produktu : Material:
Kolekcja: Kolor/Wykończenie powierzchnii
Strona komory: Typ zabudowy :
Szerokość szafki: Liczba komór:


KOLEKCJA MONARCH

Każda kuchnia zasługuje na wspaniały zlewozmywak. Oferta marki Alveus powiększyła się o kolekcję zlewozmywaków kuchennych Monarch, dostępnych w trzech odcieniach stalowej powierzchni. Państwa kuchnia może zalśnić blaskiem złota, miedzi lub antracytu. Metaliczny połysk zlewozmywaka doda kuchni tajemniczości. Dzięki zastosowaniu specjalnej natryskowej technologii każdy zlewozmywak jest niepowtarzalny. Atrakcyjność i funckjonalność zlewozmywaka uzupełniają dostarczone w komplecie akcesoria, takie jak drewniana lub szklana deska do krojenia lub wkładka ociekowa ze stali nierdzewnej. Zlewozmywaki z kolekcji Monarch doskonale uzupełniają baterie Alveus ze standardowej oferty.


QUADRIX

Zlewozmywaki Quadrix pozwalają na wielką swobodę twórczą w kuchni. Prostota formy i inspiracja najnowszymi trendami sprawiają, że zlewozmywaki Quadrix spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Kolekcja składa się z pięciu modeli o różnych wymiarach, które można łączyć z sobą w dowolny sposób. Zlewozmywaki są produkowane z najwyższej jakości stali nierdzewnej o ponadstandardowej grubości. Ich podstawową cechą jest mały promień zaokrąglenia między ścianami komory (10 mm), co w połączeniu z 200 mm głębokością zlewozmywaka znacząco zwiększa objętość komory. Typ instalacji (podbudowa) sprawia, że blat roboczy jest umieszczony powyżej krawędzi komory, co znacząco zwiększa powierzchnię pracy. Zlewozmywaki Quadrix są również dostępne w wersji do montażu na równi z blatem oraz jako zlewozmywaki wpuszczane. Niektóre typowe konfiguracje komór są pokazane na końcu prezentacji, aby ułatwić Państwu dokonanie wyboru.


DUO

Kolekcja Duo to komory podwieszane w pięciu konfiguracjach, które doskonale pasują do blatów z kamienia naturalnego, kompozytów lub impregnowanego drewna. Ich krawędzie dokładnie pasują do otworu wyciętego w blacie według szablonu. Występują w wielu rozmiarach i kształtach i standardowo są wyposażone w syfony z korkami automatyczymi pop-up. Dodatkowo dostępne są liczne akcesoria dodatkowe, takie jak drewniane deski do krojenia, wkładki ociekowe, koszyki ze stali nierdzewnej. Aby ułatwić Państwu decyzję na końcu prezentacji kolekcji Duo pokazujemy kilka typowych konfiguracji komór przeznaczonych do szafek o różnych wymiarach.


VARIANT

Dzięki wielu możliwościom konfiguracji komór Variant można je dopasować do wielu Państwa potrzeb i życzeń. Dostępnych jest dziesięć modeli o różnych kształtach i wymiarach, które montuje się pod blatami wykonanymi z wodoodpornych materiałów, np. kamienia naturalnego, kompozytu lub impregnowanego drewna. Komory są wykonane ze stali nierdzewnej w wykończeniu Satyna. Do wyboru jest również wiele akcesoriów dodatkowych. Aby ułatwić Państwu decyzję na końcu prezentacji kolekcji Variant pokazujemy kilka typowych konfiguracji komór przeznaczonych do szafek o różnych wymiarach.


Strony na alveus.pl użytkowania domen.
Nie zgadzam się