Zlewozmywaki kuchenne

Szukanie zaawansowane
Nazwa produktu : Material:
Kolekcja: Kolor/Wykończenie powierzchnii
Strona komory: Typ zabudowy :
Szerokość szafki: Liczba komór:


Zlewozmywaki wpuszczane

Zlewozmywaki wpuszczane są dostosowane do montażu w blacie kuchennym i tworzą z nim jednolitą powierzchnię do pracy. Zlewozmywak wpuszczamy od góry w odpowiedniej wielkości wycięcie i i mocujemy za pomocą dostarczonych w komplecie zaczepów. Pod względem wzornictwa zlewozmywaki wpuszczane Alveus należą do różnych rodzin produktów.


Zlewozmywaki montowane na równi z blatem (F)

Zlewozmywaki muszą być zainstalowane do blatu wykonanego z wodoodpornego materiału (kamień naturalny lub kompozyt). Ten system montażu łączy blat i zlewozmywak w jedną całość, co umożliwia łatwe utrzymanie czystości i daję gładką, atrakcyjną powierzchnię do pracy w kuchni.


Zlewozmywaki wpuszczane o płaskich krawędziach (S)

Zlewozmywaki są montowane do blatu tworząc przedłużenie powierzchni roboczej. Płaskie, niemal niewidoczne krawędzie zlewu umożliwiają szybkie i łatwe utrzymanie czystości i prosty montaż. Dostępne są różne konfiguracje i wymiary komór.


Komory podwieszane

Komory trzeba zainstalować od spodu do blatu wykonanego z kamienia naturalnego lub kompozytu. Ich krawędzie dokładnie pasują do otworu wyciętego w blacie według szablonu.Taki montaż pozwala wykorzystać komory o większych rozmiarach w niezliczonych układach. Brak połączenia na styku zlewozmywaka z blatem ułatwia utrzymanie higieny i podnosi estetykę całej kuchni.


Zlewozmywaki nakładane

Są montowane na górę jednej lub dwóch szafek kuchennych. Ich krawędź mierzy 30 mm, a tylna krawędź ścienna 30 mm, choć nie występuje we wszystkich modelach.


Strony na alveus.pl użytkowania domen.
Nie zgadzam się