O nas


Kovinoplastika Lož d.d. jest międzynarodową firmą o długich tradycjach; naszym celem jest spełnianie oczekiwań klientów w zakresie dostarczania funkcjonalnych produktów wysokiej jakości. Jesteśmy jednopodmiotową spółką akcyjną z czterema głównymi oddziałami oraz wieloma spółkami powiązanymi w Słowenii i zagranicą. Funkcjonowanie w oparciu o standardy przyznanych nam międzynarodowych certyfikatów, nasza wiedza oraz nowoczesne technologie sprawiają, że odnosimy sukcesy w produkcji wszystkich głównych linii produktów.

Doskonalimy procesy biznesowe i inwestujemy w rozwój wszystkich strategicznych obszarów. Nasze produkty i usługi są sprzedawane pod markami zarządzanymi przez nas oraz przy współpracy z naszymi partnerami biznesowymi.

Nasza obecność na światowych rynkach jest wzmacniana ukierunkowanymi na realizację celów, odpowiedzialnymi działaniami. Nasza działalność w przeszłości i w przyszłości zawsze ma na celu doskonalenie wyników i promocję najwyższych standardów biznesowych w całym obszarze funkcjonowania, zwiększanie wartości dodanej oraz dalszy rozwój na rynkach międzynarodowych, co gwarantuje również zadowolenie naszych partnerów biznesowych i konsumentów.


Marka ALVEUS


PC Inox należy do głównych europejskich dostawców zlewozmywaków kuchennych, stalowych pojemników dla gastronomii i podobnych produktów wyposażenia kuchennego. Nasze 42-letnie doświadczenie w produkcji wielu milionów zlewozmywaków kuchennych i ponad miliona pojemników dla gastronomii oraz stały wzrost sprzedaży są dowodem na naszą prorynkową orientację, innowacyjność i energię.

Alveus to marka, która łączy zlewozmywaki kuchenne, sortowniki odpadów, kuchenki, baterie, profesjonalnie wyszkolony personel oraz dział badań i rozwoju. Silna marka i rozbudowana organizacja sprzedażowa w kraju i zagranicą dostarczają najwyższą jakość nawet najbardziej wymagającym klientom i użytkownikom wyposażenia kuchennego.
Strony na alveus.pl użytkowania domen.
Nie zgadzam się